Bariery w rozwoju firmy

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek własny zakład w kajecie. W obecnym samym, w którym prowadził ewidencje sprzedaży. A jego biznes nie był jedynie materiałów oraz artykułów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych zapewne istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Wpisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo wydajnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej sytuacji?

http://pakowarki.pl/produkt/pakowarka-prozniowa-multivac-c100/

Z pomocą przychodzi firma Comarch, sam z najtrudniejszych twórców oprogramowania na Naszym rynku oraz oferowany przez niego wms program magazynowy. To niepowtarzalne i dużo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków oraz materiałów. Pokazuje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, a razem są doskonałe lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę programu i pozwala stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla niektórych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich i maksymalnych stanów, ustawiać znaczenia dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To tak dodatki, do pierwszego zadania, którym jest robienie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, emitowane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak podstawowe elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, oraz nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.