Czy warto kupic program do fakturowania

Program do fakturowania umożliwia wystawianie różnego rodzaju dokumentów rozliczeniowych w sposób szybki, prosty i uporządkowany. Moduł Comarch ERP Optima Faktury jest bardzo prosty w obsłudze. Dzięki niemu można wystawić dokumenty w dowolnej walucie.


Aplikacja ta jest w pełni zsynchronizowana z innymi modułami systemu firmy Comarch. Dane są aktualizowane w obrębie całości, co czyni obsługę księgową prostą. Z uwagi na funkcjonalność (opcje sprzedaży i kupna, internetowej wymiany dokumentów) moduł ten stanowi zdecydowanie najlepszą propozycję na rynku wśród produktów tego typu.
Dodatkowe narzędzie jakim jest Okno Sprzedaży Dedykowanej umożliwia zaprezentowanie wszystkich informacji i dokumentów dotyczących danego kontrahenta. To bardzo wygodne rozwiązanie dla księgowych. Oprócz tego program ten posiada funkcję drukowania. Wszystko to sprawia, że system w znacznym stopniu ułatwia funkcjonowanie firmy lub przedsiębiorstwa i czyni pracę przyjemniejszą.
Program Comarch ERP Optima Faktury jest idealny szczególnie dla małych i średnich firm, gdzie dział księgowy nie jest liczny i pracownikom potrzebna jest pomoc i odciążenie. Taką funkcję ma właśnie moduł faktury­ jako program do księgowania i fakturowania ułatwia pracę ludziom oraz zmniejsza możliwość popełnienia błędu. Program umożliwia szybkie wystawianie faktur wraz z ich natychmiastową korektą oraz możliwością wydruku.
Program do fakturowania Comarch ERP Optima Faktury pozwala na: wystawianie faktury sprzedażowych i zakupowych, fiskalizację dla osób fizycznych,obsługę wszystkich transakcja w złotówkach i walutach obcych, wystawianie dokumentów korygujących (korekty: ilości, danych, wartości -ceny, stawki VAT, rabat itd.), zakup i sprzedaż z wybraniem standardowych form płatności (przelew, kompensata, gotówka) jak również i owymi, określonymi przez użytkownika oprogramowania oraz prowadzenie rejestru usług i kontrahentów.