Demonstracyjna wersja programu gasto pos

Jeśli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź zakładu gastronomicznego, to bardzo dobrze wiesz, że szybkość obsługi klienta jest jednym z najważniejszych wyzwań, którym musisz sprostać. Jednakże prawdopodobnie nie domyślałeś się nigdy, że znaczący wpływ na ten aspekt ma nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, ale również samo wprowadzenie zamówienia do systemu i rozliczenie go w kasie fiskalnej.


Jeśli więc Twój lokal wyposażony jest w tradycyjne lub mało zaawansowane, czy przestarzałe kasy, to ten aspekt znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co bezpośrednio przekłada się na jego zadowolenie, tudzież jego brak z oferowanych przez Ciebie usług!
Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej udogodnień, a branża gastronomiczna może korzystać z coraz bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio przekładają się na jakość oferowanych usług! I właśnie z taką misją, która ma na celu poprawę jakości usług gastronomicznych, działamy my. Mamy Ci do zaoferowania jeden z najbardziej zaawansowanych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego obsługa jest nie dość, że bardzo intuicyjna, to jeszcze do złudzenia przypomina pracę na tradycyjnej kasie fiskalnej, więc pracownicy nie będą mieli większych trudności z adaptacją do nowych rozwiązań! Ponadto cały program działa w systemie dotykowym, zapewniając prosty i co najważniejsze, znacznie szybszy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera odznacza się znacznym zaawansowaniem technologicznym i prostotą obsługi, ponieważ następuje ona poprzez wpisanie odpowiedniego dla danego pracownika kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli zależy Ci na obsłudze klienta na najwyższym, światowym poziomie! Gastro Pos jest używany i doceniany w wielu renomowanych lokalach gastronomicznych i luksusowych barach! Nie zastanawiaj się więc ani chwili dłużej i spraw, żeby Twój lokal wzniósł się na jeszcze wyższy poziom!


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl