Dorobek naukowy uczelni

Mini-Market Insoft istnieje toż projekt kasowy przygotowany dla biznesów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w supermarketach są skierowane na obsługę klientów i sprzedaż, i inne czynności są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazie oraz Mini-Market Insoft w supermarketach to rozwiązania wykonane z propozycją o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź prowadzących czynność w standardzie franczyzowym. W takim systemie rolę punktu istotnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

https://grupa-wolff.eu/pdf/katalog-ex/05/oprawy-oswietlenia-awaryjnego-lampy-led-ex-atex.pdf

Dzięki takiej budowy jesteśmy szansa automatycznego czerpania spośród każdych elementów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co wewnątrz tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem oraz cenami.

Co wyróżnia system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, zapewne żyć wykorzystywany na urządzeniach dotykowych. Efekty potrafią być zaprezentowane także potrafią być udzielone ich parametry, można nadawać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazie i sprawdzaniu poprawności dostaw w sklepie przy zastosowaniu kolektorów oszczędzasz wiele czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i problemach. Zasady ustalane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System zezwala na podgląd stanów artykułów w czasie rzeczywisty, dzięki czemu ważna natychmiastowo zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w wielu językach, co powoduje na wprowadzenie jednolitego systemu dla całej sieci sklepów bez sensu na kraj, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie interesy miały obroty, ile pieniędzy liczy się widzieć w kieszeniach w jakimkolwiek ze sklepów, jaką marżę wzięły na sprzedanych towarach.