Drukarka fiskalna innova profit ej

Od tradycyjna miałam wrażenie, że powinnam zainteresować się czymś innym, niż robiłam dotychczas. Nie podobał mi się ani system pracy, ani tym szczególnie podejście do ludzi. Postanowiłam wziąć rzeczy w swoje ręce i utworzyć swoją działalność gospodarczą. Położyłam na siebie i otworzyłam gabinet odnowy biologicznej. Zatrudniłam też fryzjerkę i kosmetyczkę.
Od razu wiedziałam, że potrzebuję kasy fiskalnej. Nie daleko znała jak wtedy sprawić, kiedy ją zużyć i oczywiście w zespole – co wysoko. Wpisałam na kartkę internetową kasy fiskalne tarnów i sprawdziła przebogatą i różnorodną ofertę. Na szczęście sprzedawcy doradzili mi dobry asortyment i wskazali krok po kroku, co trzeba robić, żeby zalegalizować kasę fiskalną. Kolejnym moim założeniem było wprowadzenie kasy i wysłanie jej rozmiaru ewidencyjnego przez Urząd Skarbowy. Dowiedziałam się także, że muszę mieć kopie paragonów dla celów urzędowych. Wkrótce przekonałam się, że i dla siebie samej, żeby móc zobaczyć, na jakie zarobki także z czego mogę pragnąć w konkretnych miesiącach. Pokazało się wkrótce, że paragon z drukarki fiskalnej, jaki stosuje naszym użytkownikom, toż nie tylko dowód sprzedaży, to jeszcze swojego stylu moja wizytówka. Wiedziałam o tym, że są jakieś loterie paragonowe, a nie bardzo znała ich cel. Dla mnie było znane, że przy zapłacie dawałam paragon. Przecież nie wszyscy tak robili. Nie akceptuję widzieć na ostatnie, co pisze moja konkurencja, jeżeli należy o pieniądze, obserwuję co prawda ceny, zabiegi, ale zupełnie nie przyszło mi do osoby, że mogą nie dawać paragonów, czyli po prostu oszukiwać. Dla mnie uczciwość to zasada. Uczciwość wobec tytułów to jeszcze dobry wizerunek wśród klientów. Wkrótce to zrozumiałam. Nauczyłam się, że uśmiech a danie paragonu, możliwość zapłaty kartą – naprawdę dla korzystających z moich usług- toż dużo istotna kwestię. Czują się bowiem wtedy doceniani.
Dając paragon czuję się zatem troszkę tak, jakbym wręczała wizytówkę, pod którą wykonuję własnoręczny podpis – uczciwy sprzedawca, uczciwa pomoc i usługodawca. Zatem paragon z drukarki fiskalnej wtedy nie tylko skrawek papieru, to dodatkowo firma mojego zakładu. Szybko przyzwyczaili się do ostatniego jeszcze moi pracownicy, którzy zrozumieli, że kasa fiskalna, to swój wspólny przyjaciel.