Drukarka fiskalna posnet zmiana godziny

W nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki z godziny 2.00 na 3.00 albo z 3.00 na 2.00 – ta nowa wersja toż najniezwyklejsza informacja dla śpiochów, ale coś szkodliwsza dla użytkowników kas fiskalnych i drukarek. Pamiętajmy, że zmiana godziny w tych przedmiotach potrafi być dokonana wyłącznie bezpośrednio po zakończeniu raportu dobowego, a przed ewidencją pierwszej sprzedaży.

elektroniczny obieg dokumentów w firmieElektroniczny obieg dokumentów w firmie – dlaczego warto? | Systemy ERP | POLKAS

Zmiana klimatu w ciemności to drugi plus dla kasjerów, którzy postępują w godzinach nocnych – za dodatkowy czas pracy wynoszą do wyboru wynagrodzenie albo wolną godzinę do przyjęcia. Przestawienie zegarków z godziny 3.00 na 2.00 to a pewna trudność dla użytkowników kas fiskalnych, którzy planują w skrótach prowadzić sprzedaż w nocy z soboty na niedzielę.

Możliwe trudności
Przypominamy, iż zmiana momentu w kieszeniach fiskalnych może być zbudowana tylko po skończeniu raportu dobowego, i przed ewidencją pierwszej sprzedaży. Również w niektórych kasach fiskalnych odpowiedni do wymiany klimatu istnieje wyłącznie autoryzowany serwis posnet kraków. Wielu właścicieli urządzeń ewidencjonujących bagatelizuje kwestię zmiany godzin, przez co narażają kasjerów na również większe trudności techniczne.

Zmiana godziny w menu
Gdyby te warunki są dla nas oczywiste, możemy dołączyć do operacji zmiany godziny na swej kasie fiskalnej poprzez wybór w menu urządzenia funkcji zmiany godziny, wprowadzenia odpowiednich wiadomości i uznanie zmian. Czynność obecna jest bardzo mocno przedstawiona w instrukcji obsługi, jaka jest przymocowana do kasy fiskalnej przez producenta. Kiedy będzie miało miejsce zdarzenie, w którym pomimo postępowania razem z opisem w informacji i w/w wskazówkami operacja zmiany pory nie udała się, zalecamy jeszcze jakieś rozwiązanie: zmiana godziny o cena mniejszą niż 59 minut np. 30 minut i działanie jeszcze raz tej czynności po upływie doby. Jak również owo nie ułatwi nam doprowadzić godziny do normalnej wartości – wtedy zapraszamy do związku z zdrowym działem serwisu posnet.
Użytkownicy kas oraz drukarek fiskalnych są dzisiaj trochę czasu, aby zastanowić się, jak technicznie zaplanować przestawienie okresu w urządzeniach. W moc przypadkach najwygodniejszym rozwiązaniem zaprezentuje się wprowadzenie chwilowej luki w statystyce sprzedaży. Konsumenci świadomi konieczności przestawienia czasu powinni wyrazić w klubu z obecnym wyrozumiałość.