Enova bi

Program Enova istnieje w całości zintegrowanym organizmem w sferze ERP. Całe oprogramowanie przeznaczone jest w decydującej wadze do administrowania określonym przedsiębiorstwem. System Enova jest szczególnie ekonomicznym narzędziem przeznaczonym nie wyłącznie do zarządzania firmą. Posiada również moduł finansów i księgowości, handlu, czy kadr oraz płac. Jego wykorzystanie w biurze idzie na ogromne poprawienie efektywności pracy.

https://www.grupa-wolff.eu/oferta/systemy-wentylacji-przemyslowej/

Jednocześnie system posiada niezmiernie przyjazny interfejs, który żadnemu klientowi nie powinien sprawiać jakichkolwiek problemów. Programzostał w duzi połączony ze miejscem Microsoft Office. Dzięki temu stylowi oprogramowanie jest zawsze dobre z aktualnie obowiązującymi przepisami prawymi. Jednocześnie Enova współpracuje z planem Płatnik, a i z wszelkimi rejestratorami czasu pracy.
Program Enova pozwala między innymi na obsługiwanie elektronicznych wyciągów bankowych. Znacznie ułatwia kontrolę realizacji budżetu. Pozwala na kontakt do jakichś reklamie na temat prowadzonych tworzeń oraz produktów finansowych przedsiębiorstwa.
Enova bez jakiegoś problemu potrafi stanowić zintegrowany z każdymi popularnymi aplikacjami, które wykorzystuje się w korporacjach.
Moduły Enova:
1) Kadry natomiast Płace to segment określony w szerokim znaczeniu do administrowania wszelkimi zasobami jakie znajdują się w przedsiębiorstwach, które zatrudniają od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Idzie na ewidencjonowanie danych kadrowych. Daje szansa naliczania wynagrodzeń, zasiłków, chorobowych, czy podatków, a też składek ZUS.
2) Księgowość to segment znacznie ergonomiczny oraz nowy. Daje możliwość ewidencjonowania dokumentów. Pozwoli na budowanie deklaracji. Ułatwia generowanie sprawozdań zarówno tych, jak i okresowych. Idzie nie ale na całościową, tylko także efektywną kontrolę firmy. Ułatwia analizowanie danych finansowych przedsiębiorstwa.
3) Handel jest narzędziem danym w centralnej wadze do stosowania całych procesów handlowych w biurach posiadających duże profile działalności. Element ten obsługuje firmy między drugimi w charakterze wystawiania dokumentów sprzedaży, zakupu, ofertowania, ewidencji zamówień i obsługi magazynu.
4) CRM – to moduł przeznaczony również do kreowania, jak również kierowania oraz utrzymywania więzi z mężczyznami aktualnymi oraz potencjalnymi.
5) Workflow – koordynuje złożone działania produkowane w organizmie enova365 poprzez ludzi którzy siedzą w przeciwnych departamentach.
6) Business Intelligence – pozwala przekształcać określone w świadomość.