Firmy ksiegowe zory

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolni ich z monotonnej i zajmującej czas pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo bogatych odbiorców, łączy je a uniwersalność i możliwość obsługi. Co znacznie istotne, są one przystosowane do ważnych wzorów i podatne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najważniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do osób prowadzących całą księgowość, kiedy również firm pokrywających się w całości księgi zysków i rozchodów albo na zasadzie podatku zryczałtowanego.

www.polkas.pl kasy fiskalne sklepoweJaka kasa do sklepu spożywczego? - Artykuły - Baza wiedzy - Polkas - Kasy fiskalne, wagi Kraków

Enova księgowość jest całą gamę funkcji koniecznych do dobrego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem niezwykle prymitywnym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z planem nie sprawi kłopotów nawet mniej wprawnym użytkownikom.

Ten zamiar w porównaniu z kolejnymi zapewnia wielu większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. tworzyć swoje raporty i wydruki, na jedyny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych części z zachowaniem tzw. pól własnych, lub też rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według własnych typów. Możliwa istnieje ponad realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były spłacone w okresie; ewidencja środków trwałych, a i wartości niematerialnych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS też możliwość eksportu do Płatnika.