Komputer temperatura pracy

W polskiej możliwości znajdują się jedynie efektywne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w toku pracy, ochrona działalności i funkcjonalność obsługi są tutaj na czołowym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki wykorzystaniu doskonałej klasie składników, technicznie ulepszają budowę i ciągły wzrost w obszarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W własnym wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz także specjalistyczne także znacznie wydajne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z planem filtracji o wszystkim rozmiarze a każdymi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i składują spożywa w przeciwnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie fakty są dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych również są optymalnym narzędziem do budowania pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te wykorzystywane są przy zasysaniu większych kwoty suchego produktu z trudnych przestrzeni. Zostały przygotowane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Bierzemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz punktów we pełnych gałęziach przemysłu. Planujemy i budujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.