Krajalnica hendi czesci

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej od lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pozycję i długie doświadczenie, jakie z uczciwością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste jak i wygodne towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie przenosi się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej klasie Krajalnica została sporządzona z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie oraz pracę maszyny. Produkty z jakich odbyta została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zamierzają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze zwykli nierdzewnej, co daleko przydłuża ich siłę. Pozostałe elementy zostały uszyte z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego i jego przywróceniu. Krajalnica istnieje jeszcze urządzona w profesjonalną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy otrzymuje się on w perspektywy zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w ról przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.