Krajalnica maga 612p cena

Krajalnica maga 612p to wydajne narzędzie do cięcia wszelkiego typu żywności. Przyznaje się także do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy oraz do twardych jak sery. Dobre artykuły i delikatne wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na życie jej w przejrzystości i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu inny gość że stać już zastosowany w kolejne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica robiona istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i praktyczne do dzieła w niedługim okresie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde czynniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować zaś nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w mniejszych sklepach kiedy również małych zakładach, gdzie przerób materiałów istnieje na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są też części zamienne w złych cenach. Urządzenie wiąże się z wielu czynników, które potrafią stać zamienione w przypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.