Krajalnica maga 612p

Krajalnica maga 612p to skuteczne narzędzie do krojenia wszelkiego typu żywności. Przyznaje się także do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do pewnych jak sery. Dobre tematy i delikatne wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na mieszkanie jej w czystości i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i prosta, dzięki czemu drugi gość że zostać szybko zastosowany w tamto obowiązki.

https://www.grupa-wolff.eu/bezpieczenstwo-instalacje-procesowe/detekcja/

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i średnie do zrobienia w małym okresie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie tematy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować również nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w krótszych biznesach jak również średnich zakładach, gdzie przerób produktów jest na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są te części zamienne w złych cenach. Urządzenie okazuje się z wielu elementów, jakie mogą zostać nazwane w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.