Krajalnice uzywane

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: doskonała marka i umiarkowana cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spowodowana przez polskiego producenta, przez co do jej istotnej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na miejscu". Jest dosyć łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to efekt, przeznaczony do krojenia przede wszystkim innego typie wędlin i ciała, jednakże z przeznaczeniem pewno stanowić stosowany również do robienia plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, i z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i niskie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest pochopna i niezwykle precyzyjna, a wykorzystanie jej - w sumie bezpieczne. Każde punkty zostały odpowiednio zakonserwowane i zrealizowane z naprawdę trwałych, łatwych w oczyszczaniu oraz ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wyglądania i wymogi sanitarne. Każdy składnik tego urządzenia, który korzysta jakąkolwiek relację z żywnością, jest spowodowany z tematów nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest odpowiedniej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz posiadał tego przedmiotu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią efekty do granica i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć urządzenie do tego, by znów leczyło "jako inne".