Kupujesz drukarke fiskalna

http://www.comarch-polkas.pl/2018/08/24/erp-sluzbie-zoptymalizowania-produkcji/

Kupujesz drukarkę fiskalną? Świetnie – ten wybór umocni pozycję Twojego przedsiębiorstwa na rynku i przyczyni się do osiągania dużych zysków. Stanie się tak, gdy dobierzesz drukarkę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Aby osiągnąć bardzo duże korzyści z pracy Twojej drukarki, będziesz musiał odpowiednio dobrać do niej oprogramowanie, z którym będzie współpracowała. Dopiero takie połączenie całkowicie zwiększy jakość obsługi konsumenta, poprawi jakość pracy kasjerów i pozwoli zyskać zaufanie konsumentów. Na rynku możemy dostać programy dla sklepów, supermarketów, hoteli, restauracji oraz wielu innych jednostek handlowych i usługowych.

Decydując się na dany model drukarki, zwróć uwagę na kilka ważnych czynników:

Rodzaj działalności
To pierwszy i bardzo istotny czynnik. Ważna jest branża w jakiej działasz oraz wielkość Twojego przedsiębiorstwa. Czynniki te mają wpływ na rodzaj sprzedawanych przez Ciebie rzeczy lub usług oraz na ich liczbę. Zupełnie inna drukarka fiskalna będzie odpowiednia dla gabinetu dentystycznego, gdzie rejestruje się kilkanaście usług, a zupełnie inna w dużym supermarkecie, gdzie rejestrowane jest kilkaset tysięcy towarów. Jesteś lekarzem, kierowcą, prowadzisz sklep, restaurację, supermarket? Jeśli tak, wybierz urządzenie dopasowane do Twojej branży – wiodący producenci posiadają w ofercie sprawdzone drukarki, które były testowane przez najlepiej prosperujące firmy.

Na to, jaką drukarkę fiskalną wybierzesz, ma wpływ także sposób, w jaki prowadzisz firmę. Masz stacjonarny sklep? Handlujesz w kiosku? Masz aptekę? Fabrykę? Sklep w sieci? A może przemieszczasz się od konsumenta do konsumenta lub od jednego punktu sprzedaży do drugiego? Od odpowiedzi na postawione pytania zależy, czy lepsza dla Ciebie będzie mała drukarka fiskalna, sklepowa, czy na przykład apteczna. Najlepiej jednak poradź się zaufanego specjalisty – będzie wiedział, jakie urządzenie będzie odpowiednie dla Twojej firmy.

Elektroniczna kopia paragonu
Unikniesz problemów z urzędem skarbowym, jeśli postawisz na drukarkę fiskalną elzab mera z elektroniczną kopią paragonu. Wielu przedsiębiorców używających drukarki z podstawową, papierową kopią nie zdaje sobie sprawy, że za co najmniej dwa lata przechowywanie rolek z kopiami będzie dla nich ogromnym problemem.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl