Modulowa budowa systemu informatycznego

PC Market firmy Insoft toż zwłaszcza podatny program, również dla mniejszego biznesu jak także dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł główny stanowi w zakresie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W granicę rozwoju jednostki można poprawiać ją o inne moduły. PC Market jest ciepłym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest przez swoich klientów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszelkim szczególe będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ci ostatnie wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca gwarantuje Ci najmniejsze ceny. Przeważnie będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile ma Ciż ponad wpłacić pieniędzy. W wszelkiej chwili program opisze jaką kwotę pieniędzy posiadasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić więcej momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a często wtedy, gdy skorzystasz z porady kolektorów informacji. Samodzielnie i już wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla swojego sklepu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki zgody z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to kwestia zaledwie kilku sekund.

Na naszym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Samym z najpopularniejszych jest program PC-Market.

Zrobiony jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Stosuje go szybko ponad trzy tysiące placówek handlowych. Lekki i dostępny w obsłudze, w nieświadom zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na szczególną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego planu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest jednoznaczny, obsługuje wiele ludzi dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą dostępnych na zbytu urządzeń fiskalnych, a jeszcze każdego typu sprzętem, jaki ważna dostrzec w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.