Optima zestawienia ksiegowe

http://art-bet.pl/polkas/Pl/oferta/krajalnica_310p/1/

Optima to część programów zintegrowanych ze sobą. Pracują zwracając się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo ofert dla maluchów i małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów będących w nazwie. Drinku z polecanych składników jest program comarch magazyn.

Element ten przeznaczony stanowi dla firm usługowych. W oczywisty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Wstęp do możliwości jest praktyczny z rządu innych modułów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po otwarciu nowej podstawy informacjach ważna ją modernizować za pomocą kreatora,
– w końcu jednej firmy można wykonywać kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na podstawie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwoli na zakończenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez klienta,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus pozwala na pozyskanie wyczerpującej danej o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu artykułami w oparciu o duże partie zróżnicowane pod względem mówiących je właściwości. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który produkt także z której dostawy zamierza wydać z magazynu. Poświęcony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja elementu jest otwarta, pomaga w niniejszym zamieszczona instrukcja obsługi. W niedrogi i łatwy sposób kieruje punkt po punkcie do zrealizowania instalacji.