Program komputerowy zune pobierz

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w punkcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest przetwarzany przez ponad osiem tysięcy polskich spółek!

Enova reaguje na moc potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczyć z lekkiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej oraz idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to praktyka na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Etap realizacji zadania potrafi stanowić w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w rzeczy oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona właściwością klienta wraz z drogą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest otrzymywana w całości opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Doskonałe rozwiązanie dla niskich oraz małych firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest kreowana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest skory do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest stworzony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została zaprojektowana w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji oraz kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest kierowanie oprogramowania, które działa, że Partnerzy i Mężczyźni otrzymują najwyższą energię w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Firma jest zaangażowana społecznie i ułatwia takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".