Program ksiegowy sap

multivac c100Multivac C100 - pakowarka próżniowa Polkas

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, zarabiające w miejscu Windows, są niezwykle funkcjonalne zaś ich obsługa intuicyjna. Istnieje natomiast wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli obracać się tabulatorem. Są także firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w tamto komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowatorskie rozwiązania również możliwości w doskonałej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w całości funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i całej. Pozwala na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, oraz w walutach obcych. W ramach aplikacji widoczna jest dodatkowa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można zastosować do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym elementem planu jest moduł Płace. Służy on drogę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i obliczania zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten daje i na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno obecne być bardzo ciekawa propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może mieszać się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została przewidziana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też chciane nowości w przepisach, jakie z pozostałych powodów mogą po prostu nie trafić do grup klasycznej.