Program optima ksiegowosc

Optima to siła programów skojarzonych ze sobą. Pracują kierując się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele szanse dla maluchach oraz małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów przechodzących w firmie. Drinkom z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Element ten przeznaczony stanowi dla firm usługowych. W przystępny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do przekazanych jest dodatkowy z zakresu innych elementów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po wykonaniu nowej podstawy informacjach można ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w końcu jednej firmy można robić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na zasadzie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– idzie na zakończenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez klienta,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus idzie na otrzymanie pełnej danych o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o konkretne partie zróżnicowane pod względem cechujących je zalet. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który materiał a z której dostawy zamierza dać z magazynu. Kierowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja składnika jest popularna, uczestniczy w współczesnym zamieszczona instrukcja obsługi. W łatwy i zrozumiały sposób kieruje punkt po punkcie do rozwiązania instalacji.