Program optima szczecin

Oprogramowanie optima dla faktur to element przeznaczony dla firm usługowych, jaki w oczywisty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dzięki kompletnej integracji z drugimi modułami wysyłka możliwości w magazynie jest jak nie ograniczona, co oddziałuje na szybszą obsługę rozliczeń handlowych i zadania księgowe.

Moduł optima zezwala na:

 

wystawienie faktur sprzedaży oraz zakupu,
obsługę umowy nie wyłącznie w złotówkach, lecz jeszcze w walutach obcych,
wykonywanie dokumentów korygujących,
sprzedaż czy kup z pierwszymi formami płatności, jak jeszcze zdefiniowanymi przez użytkownika oprogramowania,
prowadzenie ewidencji usług oraz partnerów.

Handel
Oprogramowanie optima dla handlu to składnik, który działa sprzedaż oraz zarządzanie gospodarki magazynowej. Element ten ma wszystkie funkcjonalności modułu dla faktur, a ponadto zapewnia nam dużą kontrolę procesów transportowych wykonywanych w nazwie, przez co pozwala na sprawne zarządzanie towarami, jakie są w składzie.

Detal
Moduł optima detal został skonstruowany z świadomością o problemach sprzedaży detalicznej. Zezwala na wykonywanie paragonów oraz skojarzonych spośród nimi faktur sprzedaży. Niezwykle prosta obsługa, współpraca z ekranami dotykowymi i narzędziami do rozpoznawania kodów kreskowych i przejrzysty interfejs, działa z okna sprzedaży detalicznej najlepsze narzędzie do lektury w osiedlowych sklepach, punktach gastronomicznych czy firmach handlowych. Aplikacja jest powiązana z pozostałymi elementami, z którymi współpracuje w toku prowadzenia sprzedaży.
Aplikacja optima dla inwentaryzacji została opracowana, z zasadą o większym procesie inwentaryzacji. Dzięki niej danie z wbudowanym systemem może wykonywać czynność przenośnego czytnika kodów kreskowych oraz kolektora informacji.

Optima cennik
W rezultacie książki spośród aktualnym oprogramowaniem powstają pliki z wiedzami inwentaryzacyjnymi, jakie można łatwo i wygodnie wgrać na dysk w chmurze przesłać na konkretny adres e-mail lub zarejestrować jako plik na komputerze. Format pliku wynikowego jest w całkowicie dostosowany do przekazania z systemem optima. W klubie spośród ostatnim wyjaśnienie więc będzie najzdrowsze nie tylko podczas inwentaryzacji, ale i w terminie wykonywania innych materiałów handlowo-magazynowych. Optima cennik dostępny jest na stronie producenta, jak także na ścianach autoryzowanych partnerów.
Moduły handlowe współpracują oraz z elementem optima Kasa Bank, który idzie na nową kontrolę wszystkich zagadnień powiązanych z przepływem środków gospodarczych w postaci.