Programy ksiegowy

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, tworzące w centrum Windows, są bardzo proste natomiast ich obsługa intuicyjna. Jest przecież zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli kierować się tabulatorem. Są też firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w nowe komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowoczesne rozwiązania oraz szans w tradycyjnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w szerocy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i dużej. Idzie na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, zarówno w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest niezależna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można zastosować do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym punktem programu jest moduł Płace. Przedstawia on szansa prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i planowania zarobków. Ważna w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten powoduje same na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a też generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do aktualnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno więc stanowić daleko ciekawa propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może godzić się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została założona w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i planowane kolei w przepisach, które z nowych powodów mogą po nisku nie trafić do wersji klasycznej.