Przedluzanie wlosow dopinki

programy crmCo to jest system (program) CRM?

Przedłużanie włosów jest coraz częstszą metodą wśród osób, by ich włosy zyskały piękny, kredyty i pełen wygląd. Ten środek jest zabiegiem bezinwazyjnym przedłużenia nawet do 60 cm długości. Istnieje wiele metod tego braku, w zależności od preferencji klientki, stanu włosów, czasu jaki chcemy, aby doczep się trzymał włosów, ponieważ każda z metod daje inne produkty.
Jedną z najdalszych dróg jest metoda keratynowa. Polega ona na zgrzewaniu keratyną pasm włosów naturalnych ze sztucznymi. Zamknięta w łusce keratyna zawierająca właściwości regenerujące jest przydatna na włosy suche, zniszczone oraz kruche. Przy dobrej pielęgnacji trzyma się trzy, cztery, a nawet pięć miesięcy.
Najbardziej rozpowszechnioną formą przedłużania włosów jest metoda na mikroringi. Polega ona na łączeniu pasemek włosów poprzez zaciskanie na nich drobnych obrączek. Jest wtedy forma dla kobiet, które nie mają smykałki do alergii, gdyż obrączki zrobione są z metalu. Mikroringi wykonywane są na dwa rodzaje: z silikonem i bez silikonu. Główną wadą tej drogi jest zabieg oddziaływania wysokiej temperatury na włosy. Dość trwały sposób przedłużenia sobie włosów, gdyż efekt kieruje się od trzech do czterech miesięcy, i po ściągnięciu pasemka potrafią być jeszcze wykorzystane, jednak niezbędna jest więc zmiana obrączek na kolejne.
Nową formą jest forma na ultradźwięki, która liczy na łączeniu pasm naturalnych z pasmami sztucznymi bez użycia ciepła, a za pomocą fal energetycznych. Wyróżnia się ją do włosów cienkich i starych. Czas noszenia jest nawet sześć miesięcy, a skutek jest zupełnie niewidoczny. Wadami tej szkoły jest spora cena oraz większy i mało niszczący włosy proces ściągania pasm.
Paniom, jakie planują sobie przedłużyć włosy jednorazowo, na dodatkowe okazje zalecana jest forma clip on/off, która jest również najprostszą, lecz również najmniej trwałą i osłabiającą włosy metodą przedłużania. Liczy na wpięciu, we wcześniej przygotowane do tego włosy, maleńkimi spineczkami włosów wszytych w taśmę. Zaletą jest niska cena zabiegu, dobry efekt na rozpuszczonych włosach oraz szybka jednorazowa zmiana naszego wizerunku.