Psychiczne uzaleznienie od slodyczy

Psychiczne uzależnienie, które zbiera się z obsesyjnym zatrudnieniem w pracę, którą pracujemy kosztem nie ale czasu spędzanego z rodziną, czy tworzenia różnych czynności domowych lub relaksu, jednakże w ekstremalnych przypadkach, również kosztem snu.

 

kasy fiskalne przenośneDobre i sprawdzone kasy fiskalne - sklep internetowy Polkas Kraków

Osoby uzależnione nic nie odczuwają komfortu bawiąc się pracą – łączy się toż z ciągłym stresem i obawą o utratę stanowiska. Często osoby uzależnione wydają pieniądze, których nie mają, są ponad stan i sięgają po dopalacze, które stanowią pomóc im w pełnieniu dłużej i efektywniejszej pracy, tj. amfetaminę, kokainę. Uzależniony nie potrafi być przyjemności z pisanej pracy, zmierza do perfekcjonizmu, którego wytycznych osobiście nie potrafi określić. Często łączy się toż z potrzebą akceptacji.

Czas, jaki nie jest usunięty na produkcji, często jest nazywany jako stracony. Kobiety te nawet w dni niezależne z pracy, cały czas o niej myślą i zastanawiają się jak ulepszyć swoją postać w firmie i co będzie się działo, gdy zrezygnują z urlopu.

Pracoholizm to przede każdym problem z pacjentem, ale zarówno z osobami bliskimi – to głównie one dostrzegają problem dodatkowo są największą ofiarą uzależnienia. Początkiem leczenia jest ustalenie planu dnia, harmonogramu tygodnia, jakiego należy się ściśle trzymać – podziału, jaki zostanie stworzony, żeby ograniczyć czas spędzany na produkcji, i wprowadzić więcej czasu spędzanego z rodziną, na urlopie. Kolejnym krokiem jest uświadomienie pacjentowi i nauczenie go produkcji priorytetów, samodzielnych decyzji, który priorytet jest istotniejszy, i co chodzi zostawić na później. Oczywiście kiedy w sukcesu innych uzależnień, po skończeniu wstępnej fazy leczenia, po zrealizowaniu 12 kroków, należy regularnie uczęszczać na terapię. W Polsce istnieją grupy Anonimowych Pracoholików, których zebrania opierają się na wspieraniu siebie w siły. Dla uzyskania idealniejszych rezultatów, leczenie powinno mieć również osoby współuzależnione.