Salatka urodzinowa

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu naszych dodatkowo nie tylko polskich potraw. Ważna je pracować praktycznie z każdego warzywa, połączonego z własnymi w wygodnych częściach i odpowiednio doprawionego. Nic więc dziwnego, iż nie wyobrażamy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, jaka nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, natomiast stanowi i dużą bombą witaminową, konieczną do życia swego ciała w fantastycznej formie.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy dostać w składach, estetycznie włożone w plastikowe pojemniczki, i doskonale doprawione. W moc wypadkach jednak nic dużo lubią samodzielnie komponowane surówki, i prawdziwym ich minusem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub czarnego ich szatkowania. To ponieważ w wszystkim domu przyczyni się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To nieduże urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w jakiejś kuchni. Jest zaopatrzone w wygodny pojemnik, do jakiego wrzucamy obrane warzywa w sumy, lub ewentualnie pokrojone w ściślejsze fragmenty. Doskonałej formie rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z wszelkim selerem czy burakiem.

system gastro posProgram GASTRO POS Polkas Kraków

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to gotuj na to, jak stworzyć pyszną, aromatyczną surówkę w zaledwie kilka chwili. Wystarczy, że wrzucimy do zabiegu marchewkę, cebulę, kapustę, czy jakieś inne warzywa w takiej kombinacji, którą wysoce chcemy, i włączymy urządzenie, a po paru sekundach możemy przeznaczyć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. A toż wszystko bez ścierania sobie palców oraz paznokci na tarce, ani rozpryskiwania soku z warzyw po całej kuchni - estetycznie, łatwo i właśnie. Taki rozdrabniacz na pewno przyda się każdej gospodyni domowej, która śni o tym, aby jej domownicy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, a której nie chce się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To urządzenie, które oszczędza nasz czas, i zachęca do ostatniego, by jeść też dużo surowych, świeżo siekanych warzyw!