Sklep miesny bemowo

Wizytówką sklepu mięsnego, albo same sklepu zajmującego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest doskonale skrojony wybór, który przyciąga wzrok klientów w wagach witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty motywują do zakupów, i wraz dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do cięcia zarówno wędlin, jak również serów. Stanowią toż ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie stały urządzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta i wyposażona stanowi w kanał drenażowy, a też podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem potrafią stanowić prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wysoko ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na proste kiedy również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a dodatkowo serów. Idealnie przydaje się do krojenia takich materiałów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. A w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a oraz możliwość zapisu sposobu ich montowania w całości programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków samego artykułu do 4 stosów jeden wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została przeprowadzona z największej klas materiałów, i oczywiście z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia idą na usprawnienie pracy do pewnego produktu. Dodatkowo urządzona stanowi w stół oddany do przechowywania pokrojonych plasterków.