Szkolenie kadr rezerwy 2016

Na targu pracy bezustannie są zmiany, które dla dużo osób stoją się asumptem do większego zaangażowania w specjalne planowanie własnej kariery. Szkolenia kadr stanowią skuteczną metodę na poszerzanie informacji z informacji dziedziny i rozwój nauki z konkretnego zakresu. Zainwestowanie czasu i pieniędzy w przygotowywanie jest wydatkiem opłacalnym, ponieważ korzyści wypływające z samodoskonalenia siebie mieszają się na rezultaty w roli. Intencjonalne kształtowanie ścieżki stałej i uzyskiwanie nowych domenie to jednak gwarancja rozwoju. A dodatkowo obietnica satysfakcjonujących ekonomicznie przychodów z prowadzenia dobrej pracy.

Zastosowanie mechaniki gier komputerowych Pracodawcy doskonale zdają sobie sprawę z konieczności kształcenia, dlatego proponują swoim pracownikom wkład w szkoleniach kadr. W aktualnym czasie ogromną popularnością napawają się tzw. portale szkoleniowe, których działaniem jest sprzyjanie rozwoju pracowników za pośrednictwem grywalizacji. Stanowi ostatnie technologia szkolenia kadr licząca na zastosowaniu mechaniki gier komputerowych. Dopasowuje się odruchy behawioralne zatrudnionych w sensie zwiększenia motywacji i zajęcia w konkretny projekt. Grywalizacja, zwana też gryfikacją lub gamifikacją (ang. gamification), to metoda oparta na tworzeniu zabawy z prowadzenia obowiązków zawodowych. Stanowi ona odpowiednia z odczuciami towarzyszącymi pokonywaniu wyzwań podczas chodzenia w atrakcje fabularne.

https://berndson.pl/blog/img/BERNDSON%20szkolenia%20-%20Facet%20z%20sercem.jpg

Zabawa i rywalizacja Wzmaganie atmosfery konkurencji i wymianie w otoczeniu pracy służy zapraszaniu do stosowania zajęć pozornie rutynowych jako osiągalnych celów gry. Synteza słów działa i konkurencja nie jest przypadkowa, gdyż zastosowanie mechaniki znanej jeszcze z gier komputerowych do realizacji projektów wykorzystuje elementy przywodzące na rzecz fabułę gry. Autor projektu przygotowuje zadania i wyzwania dla poszczególnych uczestników lub zespołów, a progres w ich spełnianiu grany jest za pośrednictwem paska postępu. Wraz z osiąganymi sukcesami, wzrasta również poziom trudności, zaś konkurujące ze sobą rady mogą obserwować na jakim stanie są pozostałe zespoły czy osoby. Wykorzystywane są również rozmaite rankingi, punkty w roli wirtualnej waluty tudzież systemy nagradzania mające stymulować apetyt na zwycięstwo.