Szlaki rowerowe tlen

Miłośnicy przemierzania świata na dwóch kółkach mają duże oferty w dziale zwiedzania Polski tym kluczem transportu. Jeśli jednak czują niedosyt, bądź same chcą rozwinąć swoje rowerowe szlaki więcej o miejsca poza granicami Polski, powinny zaznajomić się z poniższą listą. Niniejszym przedstawiamy państwu listę mającą najpiękniejsze i najłatwiejsze szlaki rowerowe w Europie, które stanowczo powinno się dać do swojej listy przemierzonych rowerami terenów.

Węgry, szlak wokół Balatonu – ścieżka ta tworzy sobie około 200 km długości a stanowi pewna spośród bardziej swoich oraz nowoczesnych tras rowerowych na Węgrzech. Czas przemierzenia całości trasy przez doświadczonego cyklistę miał będzie prawie 3 dni, niezbędne a będzie zaopatrzenie się w namiot lub specjalne kapitały na opłatę noclegu.
Francja, trasa z Luchon do Bajonny – Francja jest udana nie ale dla cyklistów, jednak szczególnie dla miłośników dwóch kółek przygotowała wyjątkowy, malowniczy szlak rozwijający się na jakiś 325 km. W jego skład wchodzi między innymi Col du Tourmalet, drink spośród najbardziej oczywistych podjazdów Tour de France, którego wysokość wynosi 2115 m.n.p.m. i nachyleniu 10%.
Belgia, flamandzka trasa rowerowa – rejon tenże stanowi bezpośrednio wymarzonym z tematu widzenia cyklistów, jest bowiem wiele malowniczych szlaków rowerowych, dzięki jakim nie tylko zaspokoimy potrzebę prowadzenia na rowerze, ale także będziemy traktowali okazja podziwiania przepięknych, flandryjskich rejonów. Najbardziej popularny szlak belgijski ma długość około 220 km.
Norwegia, fiordy i Góry Skandynawskie – trasę rowerową wzdłuż najdłuższego fiordu Norwegii (czyli Sognefjord) bogata w współczesnym wypadku zintegrować ze zwiedzaniem średniowiecznego kościoła, który stał postawiony na listę UNESCO, dzięki temu nie tylko potrzeba podróżowania rowerem zostanie zaspokojona, ale też chęć poznania tradycje i najpiękniejszych zabytków świata. Całość szlaku wzdłuż fiordu wynosi około 203 km.

Przedstawione szlaki rowerowe w Europie są jedynie namiastką tego, co może zobaczyć i podziwiać podróżnik, podejmujący się na rowerowe wycieczki. Warto więc wyposażyć się w przewodniki i dołączyć do zakładek w wyszukiwarce internetowej fora oraz serwisy, które zawsze uaktualniają dane o różnych ścieżkach rowerowych w boku oraz na świecie.