W trakcie wlaczania

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów prowadzenia w najbardziej skomplikowanych powodach jest możliwa. Jeżeli nie poradzą sobie inne złącza, na może w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co toż istnieje zbyt złącze i czemu jest faktycznie dużo elastyczne?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a także dużo udaną komunikację całych systemów sterowania, które potrafią się w jakimkolwiek miejscu, gdzie po prostu bogata także potrzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to duży system, który umożliwia na gromadzenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania przeprowadza się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a też dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie odczuwa jeszcze obowiązku wyłączania chodzącego w określonym sezonie urządzenia, co znacząco ułatwia pracę. Wszystkie są zrealizowane w standardzie, który zajmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie funkcjonują w temperaturze tworzącej się od –55, a przechodzącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego ciężka i pozytywna. Dzięki temu, że posiadają obudowę zbudowaną z takich wyrobów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na jakieś uszkodzenia. Mogą zawierać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie używane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają również prawa na rzecz pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest właściwie bardzo dobre i łatwe i trwałe.