Worki filtracyjne remark

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu wyborowi w postaci worków filtracyjnych z różnorodnych dokumentów także o odmiennym wymiarze oraz różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszystkiej gałęzi przemysłu, w którym stoi problem z złym powietrzem dochodzącym w procesie przemysłowym.

Bardzo ciekawe - filtry modułowe, które stosowane są zwłaszcza w dziedziny drzewnej i meblarskiej, bardzo dobro robią swoją wartość oraz przy odciąganiu różnych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bezpośredniej ofercie jesteśmy zarówno wielkie jednostki modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak także średnie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się dużą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do suchych i niskich pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z rady na bliską budowę mają kluczową powierzchnię filtracyjną.

Znacznie długa gama proponowanych odpylaczy gwarantuje nam optymalny dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej wiadomości o naszej ofercie można otrzymać na swej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas urządzenia odpylające są tanie w grup przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany razem z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry płynące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do zaznajomienia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie oraz w Twojej jednostce wykonanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, i w sezonie zimy w trybie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.