Zarzadzanie nowoczesnym przedsiebiorstwem

Program comarch xl stanowi ostatnie rozbudowany system klasy ERP wspomagający i ułatwiający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest wciągane w rożnych wielkościach firmach, poczynając z najmłodszych, kilkuosobowych do dużych firmy posiadających moc oddziałów na wszelkim świecie.

Główne zalety oprogramowania tej klasy są widoczne w przyszłych dziedzinach zarządzania przedsiębiorstwa: - obsługa i złożenia księgowe, - ziemia i prowadzenie stanem magazynowym, - obieg prywatny oraz zewnętrzny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż oraz regulowanie informacjami z mężczyzną końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl ukazuję się bardzo rozbudowanymi drogami i korzysta budowę modułową. Przynoszę to olbrzymie możliwości tworzenia rozwiązania przystosowanego do konkretnych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w rejony, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą. System spółki comarch jest składany do spraw każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest prawdziwą analizą całych procesów i jeszcze potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście pozwoli na uzyskanie maksymalnej wydajności w gronie. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję oraz system w kształcie SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa następnie w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest zbyt pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten styl dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u mężczyznę końcowego. Nie planuje konieczności inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi i mieszkania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Pozwolą one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą zostać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak i zamienniki. Mienie różnych wersji technologicznych pozwala na dostosowanie oferty biura do klienta zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest zdobywany w ponad 5000 przedsiębiorstw w wszystkiej Polsce. Największe części stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna oraz automatyka. Najwięksi użytkownicy to: - Kupiec - VOX składy budowlane